13.12.2005
Droga Pani
Byłem już w galerii na Jatkach. Wstąpiłem z ciekawości bo tak niedaleko od tego miejsca pracuję w Pracowni Plastycznej BAALBECK STONE. Myślę że trafiłem dobrze bo właśnie jako projektant nie tyle robię sztukę co przedmioty oparte na stnadarcie estetycznym. jak architekt wnętrz myślę
o przyszłym miejscu dla moich obrazów i dlatego inwestuję w oprawy. Stanowią wtedy zamkniętą profesjonalną całość. Tak myślę . Podam Pani moją stronę internetową. Jest trochę kostyczna ale robił ją student. To co tam jest, jest na poły aktualne jeżeli chodzi o obrazy. Dla fachowca wystarczy spojrzeć i wiadomo czy to się podoba. W sierpniu i we wrześniu pokazywałem nową produkcję tego typu obrazów w Hamburgu. Muszę je teraz przywieźć. Węgle mam u siebie
na Rzeźniczej. Pokazywałem moje prace w Art. Hotelu na kiełbaśniczej. Wczoraj zainstalowałem MAKIETĘ - Hiperrealistyczną kopię Pracowni Plastycznej "Reja17". Niech Pani wpadnie i zobaczy (Art Hotel - Hall) To inny segment mojej działalności. Dobrze że Pani lubi rzeczy. Ja też. Rzeczy
są okrutne dla nas trzeba je tworzyć a potem dbać o nie. Stół ma cztery nogi a sam nie pójdzie. Mam nadzieję że uda nam się nawiązać współpracę. Może ma Pani w sieci klientów, zainteresowanych takimi pracami jak moje.
Pozdrawiam
Grzegorz Bednarz
www.opartgb.prv.pl